Categories
Filter
Cena
  • 10.00  - 49.00 
  • 50.00  - 99.00 
  • 100.00  - 199.00 
  • 200.00  +

Akcesoria skórzane dla kobiet

Akcesoria skórzane, choć na pozór małe, to trudno przecenić ich rolę. Bez względu na to, czy w charakterze są odważne czy subtelne, to właśnie one nadają klasy całości stylizacji  i nawet te niezauważalne wpływają na to jak nasz wizerunek zostanie odebrany. Akcesoria, które nosimy, z pewnością wpływają też dobrze na nasze samopoczucie.

Pasek z naturalnej skóry to idealny dodatek do wysokiej jakości skórzanych torebek. A gdy brakuje Ci idealnego domknięcia – skórzany pasek do płaszcza świetnie spełni się w tej roli. Polecamy nasze torebki damskie ze skóry.

Super moc akcesoriów ze skóry

Okulary przeciwsłoneczne, bransoletki, naszyjniki, kolczyki, zegarki świetnie uzupełniają strój. Niezależnie od tego czy ubierzesz się na wieczorowo, sportowo czy elegancko, dodatki zapewniają dobrze skomponowany look. Wiele dodatków nie tylko wygląda szykownie, ale jest również praktycznych. Szaliki i czapki z dzianiny zapewniają ciepło. Notatnik jest idealnym dodatkiem dla zapracowanych. Torebki i kosmetyczki mogą być praktyczne i eleganckie. W przypadku akcesoriów skórzanych uwagę przyciągają z pewnością różne rodzaje, faktury i struktury skór.

Ozdób swój nadgarstek skórzanymi bransoletkami

Stawiamy na materiały wysokiej jakości. Dotyczy to naszych akcesoriów z naturalnej skóry licowej. Elementy skórzane są wybierane i wykrawane bardzo precyzyjnie. Zamsz również ma swój urok. Gdy traktuje się go z należytą uwagą, zachowuje swoją delikatną, przyjemną w dotyku fakturę.

Portfele, portmonetki i breloczki wykonane ze skóry

Pojemne portmonetki i stylowe skórzane breloczki. Dzięki kieszonce na monety i szczelnym przegródkom możesz przechowywać banknoty, karty, dokumenty. Wysokiej jakości akcesoria z prawdziwej skóry to świetna inwestycja.

Mały ale charakterystyczny skórzany brelok

Też ciągle wywracasz swoją torebkę do góry nogami w poszukiwaniu kluczy? Nareszcie będą one łatwe do odnalezienia! Przypnij do nich skórzany brelok – zawieszkę. Teraz możesz wrzucić klucze z brelokiem luźno do torby na ramię i mimo to znaleźć je ponownie w ciągu kilku sekund.

Skórzane etui na telefon i pokrowce na komputer

Etui na telefon ze skóry naturalnej nie tylko świetnie wygląda, ale też skutecznie zapobiega uszkodzeniu, chroni przed zimnem i gorącem, a poprzez swoją strukturę, pomaga też w trzymaniu telefonu.

Skórzane ochronne pokrowce na laptop są lekkie i bardzo praktyczne. Pokrowce często mają łatwy do otwarcia zamek błyskawiczny, a ich miękka wyściółka amortyzuje wstrząsy.

Pojemne kosmetyczki

Twoje ulubione kosmetyki zawsze pod ręką w skórzanej kosmetyczce. Małe modele, zmieszczą się w każdej torebce. Jeśli jesteś w podróży i chcesz zabrać ze sobą dodatkowe kosmetyki, to najlepsza będzie duża i pojemna kosmetyczka z wieloma wewnętrznymi kieszeniami.