Categories
Filter
Cena
  • 10.00  - 49.00 
  • 50.00  - 99.00 
  • 100.00  - 199.00 
  • 200.00  +

Torebka damska z najlepszej jakości skóry naturalnej, które pokochały kobiety

TALK LESS DO MORE to marka ręcznie robionych skórzanych torebek damskich i akcesoriów skórzanych charakteryzujących się minimalistyczną formą. Uzupełnieniem linii podstawowej są cyklicznie wypuszczane, ekskluzywne kolekcje specjalne.

Wysokiej jakości torebka damska ze skóry to podstawa rozsądnie rozumianego luksusu

W TALK LESS DO MORE dbamy o jakość. Wysoka jakość zaczyna się już od procesu projektowania. Zwracamy wielką uwagę na to, by nasze torebki skórzane nie tylko dobrze wyglądały, ale by też świetnie spełniały swoją funkcję. Bez wątpienia to funkcjonalność i styl składają się na kompletny, dobry produkt. Jeśli dołożymy do tego świetną jakość materiałów, to otrzymamy torbę, która będzie cieszyć i służyć latami. Dlatego do produkcji naszych toreb używamy wyłącznie wysokiej jakości skóry naturalnej. We wnętrzach toreb i niektórych modelach stosujemy również tkaniny. Niezależnie od materiału, z którego korzystamy, jakość wykonania ma u nas zawsze wysoki priorytet. Nasze torby są ręcznie robione w niewielkiej manufakturze, ale z wielką dbałością o szczegóły. Widać ją między innymi w przeszyciach, ich zakończeniach, zakuciach, czy dodatkach naszych skórzanych torebek damskich.

Minimalizm jest uniwersalny – torebka damska, która pasuje do wszystkiego

Prosty styl naszych torebek sprawia, że pasują one do wszystkiego.
Chcesz zaszaleć z kolorami i wzorami w swojej stylizacji? Świetnie się składa! Nawet najbardziej szalone zestawienia będą świetnym tłem dla naszych skórzanych torebek.
Lubisz prostotę w ubiorze? Nasze torebki w intensywnych kolorach świetnie podkreślą Twój minimalistyczny styl.
Dobrze czujesz się w monochromatach? Czarna Monkey wspaniale dopełni twój wizerunek.
Szukasz praktycznej torebki skórzanej, którą możesz zabrać wszędzie? Witaj w TALK LESS DO MORE! Świetnie trafiłaś! A jeśli lubisz zmieniać sposób noszenia torby, na przykład w zależności od jej zawartości lub po prostu nastroju? Znów świetnie się składa, bo nasze torby mogą być noszone na różne sposoby. Dzięki wielofunkcyjnemu skórzanemu paskowi, torbę na ramię czyli crossbody możesz łatwo przekształcić w skórzaną nerkę i nosić ją w pasie lub w poprzek ciała.

Limitowane serie torebek damskich

Z dużym szacunkiem podchodzimy do surowca, jakim jest skóra. Nie interesuje nas masowa produkcja. Skupujemy resztki skór – nie zamawiamy produkcji skór specjalnie dla nas. Tworzymy tylko krótkie serie torebek skórzanych, co oznacza, że identyczne modele naszych skórzanych torebek nie występują w większej ilości niż 20 sztuk. Każda jedna otrzymuje swój unikalny kod, dzięki któremu od razu wiemy co to za gagatek.
Odpowiednio traktowana skórzana torba nie starzeje się, a z czasem zyskuje na wyglądzie i wartości.

Kupuj torby TALK LESS DO MORE online

W sklepie internetowym TALK LESS DO MORE oferujemy Ci różne opcje płatności, aby maksymalnie ułatwić Ci proces zakupu. Wybierz jedną z sześciu różnych opcji płatności i otrzymaj swoje zamówienie w krótkim czasie – z ekspresową wysyłką w następnym dniu roboczym. Chcesz korzystać z ekskluzywnych ofert i rabatów oraz brać udział w konkursach? Zarejestruj się online, zostań członkiem naszego klubu i ciesz się związanymi z tym korzyściami.