Categories
Filter
Cena
  • 10.00  - 49.00 
  • 50.00  - 99.00 
  • 100.00  - 199.00 
  • 200.00  +

Torebka to kropka nad „i” każdej stylizacji

Niezależnie od tego jaki styl preferujesz, w naszym sklepie internetowym znajdziesz coś dla siebie.

Torebka Monkey Bag dostosowuje się do Twoich potrzeb. Ma dwie możliwości mocowania skórzanego paska, dzięki którym może być torebką na ramiętorebką crossbodynerką noszoną w pasie i nerką crossbody. Właśnie tak jak być powinno – to torebka ma się dopasowywać do Ciebie, a nie Ty do niej. Rządzisz.

Portfel, szminka i klucze. Jeśli nie potrzebujesz zbyt dużo rzeczy, by dobrze się czuć, opcja nerki będzie dla Ciebie idealna. Jeśli musisz zmieścić trochę więcej (notatniki, kosmetyki i zestawy majsterkowicza), opcja zapięcia crossbody będzie Twoją ulubioną.
Zarówno prosty dizajn, jak i wielofunkcyjne rozwiązania powodują, że skórzana Monkey Bag jest uniwersalną torebką na każdy dzień i każdą okazję.

Torebki damskie 3w1 ze skóry

Zapomnij o kompromisach między stylem a funkcjonalnością – Torebka Monkey Bag dostosowuje się do Twoich potrzeb, umożliwiając różnorodne sposoby noszenia. Ta wyjątkowa torebka to prawdziwa perełka w świecie akcesoriów, oferując dwie możliwości mocowania skórzanego paska. Oto jak możesz nosić ją zgodnie z Twoimi upodobaniami:

  1. Torebka na ramię: Podczas bardziej casualowych chwil możesz ją bezproblemowo zawiesić na ramieniu, dając Ci swobodę ruchów i niezrównany styl.
  2. Torebka crossbody: Gdy potrzebujesz zachować wolne ręce, torebka Monkey Bag może stać się Twoim wiernym kompanem na co dzień, noszonym przez ramię w stylu crossbody.
  3. Nerka noszona w pasie: Jeśli chcesz lekkiego i praktycznego rozwiązania, torebka może pełnić funkcję nerek, która dyskretnie zmieści niezbędne drobiazgi jak portfel, szminka i klucze.
  4. Nerka crossbody: Doskonała opcja dla osób aktywnych, które potrzebują wolnych rąk, ale z większą pojemnością. Noszona na biodrze, zapewnia wygodę i funkcjonalność na co dzień.

Monkey Bag torebka, która dostosowuje się do Ciebie, a nie odwrotnie. Zrób swoje zasady i rządź swoim stylem, bez względu na okoliczności. Dzięki wszechstronnemu projektowi, sprawia, że masz kontrolę nad swoim wyglądem, niezależnie od tego, jakie wyzwania przynosi dzień. inne wzory produktów z kategorii torebki damskie ze skóry.

Jeśli jesteś minimalistą i nie potrzebujesz wiele rzeczy, opcja nerki będzie dla Ciebie idealna. W niej bez problemu zmieszczą się podstawowe niezbędniki, dając Ci poczucie lekkości i swobody. Natomiast, jeśli potrzebujesz więcej miejsca na swoje ulubione notatniki, kosmetyki czy zestawy majsterkowicza, opcja zapięcia crossbody stanie się Twoją ulubioną. Dzięki niej z łatwością zabierzesz ze sobą więcej, zachowując przy tym swój wyrafinowany styl.

Prosty design i wielofunkcyjne rozwiązania sprawiają, że Monkey Bag jest uniwersalną torebką na każdy dzień i każdą okazję. Bez względu na Twoje plany i stylizacje, ta skórzana torebka doskonale się w nich odnajdzie. Wyróżnij się swym niepowtarzalnym stylem, trzymając w ręce torebkę, która doda wyjątkowego charakteru Twoim codziennym zestawom. Wybierz Monkey Bag i ciesz się poczuciem luksusu i komfortu, gdziekolwiek zechcesz ją zabrać.